Shariff Social Media Buttons (2.0.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Weight
hr: Težina

en: Blank
hr: Prazno

en: Icon
hr: Ikona

en: Theme
hr: Tema

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Standard
hr: Standardno

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Print
hr: Ispis

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
