Shariff Social Media Buttons (2.0.1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Weight
it: Peso

en: Blank
it: Vuota

en: Icon
it: Icona

en: Theme
it: Tema

en: Horizontal
it: Orizzontale

en: Vertical
it: Verticale

en: White
it: Bianco

en: Blocks
it: Blocchi

en: Service
it: Servizio

en: Available
it: Disponibile

en: Print
it: Stampa

en: Weight for @title
it: Peso per @title
