Shariff Social Media Buttons (2.0.1) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Weight
ja: ウェイト

en: Blank
ja: 空白

en: Icon
ja: アイコン

en: Theme
ja: テーマ

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: E-Mail
ja: メール

en: White
ja: 白

en: Standard
ja: 標準

en: Blocks
ja: ブロック

en: Mail subject
ja: メール件名

en: Services
ja: サービス

en: Service
ja: サービス

en: Available
ja: 利用可能

en: Print
ja: 印刷

en: Popup
ja: ポップアップ

en: Mail body
ja: メール本文

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト
