Shariff Social Media Buttons (2.0.1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Weight
pl: Waga

en: Blank
pl: Puste

en: Icon
pl: Ikona

en: Theme
pl: Skórka

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: White
pl: Biały

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Standard
pl: Standardowe

en: Blocks
pl: Bloki

en: Services
pl: Serwisy

en: Available
pl: Dostępne

en: Print
pl: Drukuj

en: Popup
pl: wyskakujący

en: Canonical URL
pl: Kanoniczny URL

en: Buffer
pl: Bufor

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Button layout
pl: Układ przycisku
