Shariff Social Media Buttons (2.0.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Weight
ps: وزن

en: Blank
ps: تش

en: Theme
ps: ویینه

en: Vertical
ps: نېغ

en: Standard
ps: معياري

en: Blocks
ps: غونډونه
