Shariff Social Media Buttons (8.x-1.4) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Blank
ca: Buit

en: Icon
ca: Icona

en: mail
ca: correu

en: Theme
ca: Tema

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: E-Mail
ca: Correu electrònic

en: White
ca: Blanc

en: Standard
ca: Estàndard

en: Blocks
ca: Blocs

en: Services
ca: Serveis

en: info
ca: informació

en: Available
ca: Disponible

en: Print
ca: Impressió

en: Popup
ca: Emergent
