Shariff Social Media Buttons (8.x-1.4) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Blank
fi: Tyhjä

en: Icon
fi: Ikoni

en: mail
fi: posti

en: Theme
fi: Teema

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: E-Mail
fi: Sähköpostiosoite

en: Standard
fi: Standardi

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Services
fi: Palvelut

en: Available
fi: Saatavilla

en: Print
fi: Tulosta

en: Canonical URL
fi: Kanoninen URL
