Shariff Social Media Buttons (8.x-1.4) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Blank
fr: Vide

en: Icon
fr: Icône

en: mail
fr: courriel

en: Theme
fr: Thème

en: print
fr: imprimer

en: E-Mail
fr: Courriel

en: White
fr: Blanc

en: Blocks
fr: Blocs

en: Mail subject
fr: Objet du message

en: Grey
fr: Gris

en: Available
fr: Disponible

en: Print
fr: Imprimer

en: Mail body
fr: Corps du message

en: Canonical URL
fr: URL canonique

en: Colored
fr: Coloré

en: Shariff Library
fr: Bibliothèque Shariff

en: Directory @path was created
fr: Le répertoire @path a été créé
