Shariff Social Media Buttons (8.x-1.5) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: mail
be: пошта

en: Theme
be: Тэма

en: Standard
be: Стандарт

en: Blocks
be: Блокі

en: info
be: Інфармацыя

en: Print
be: Друк

en: Popup
be: Выкідны
