Shariff Social Media Buttons (8.x-1.7) - en to hu translation catalogue (59 entries)

en: Blank
hu: Üres

en: Icon
hu: Ikon

en: mail
hu: levél

en: Theme
hu: Smink

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: print
hu: nyomtatás

en: White
hu: Fehér

en: Orientation
hu: Tájolás

en: Standard
hu: Általános

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Mail subject
hu: A levél címe

en: Grey
hu: Szürke

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: info
hu: információ

en: Available
hu: Elérhető

en: Print
hu: Nyomtatás

en: Popup
hu: Felugró

en: facebook
hu: Facebook

en: Please enter a valid URL.
hu: Érvényes webcímet kell megadni.

en: Mail body
hu: Levél törzse

en: Canonical URL
hu: Általános webcím

en: Colored
hu: Színes

en: Library missing
hu: Függvénykönyvtár hiányzik

en: Info Button
hu: Információs gomb

en: The Shariff social media buttons library by heise online enables website users to share their favorite content without compromising their privacy. For more information see <a href="@url">@url</a>.
hu: A <em>heise online</em> cég <em>Shariff</em> szolgáltatása lehetővé teszi a látogatók számára, hogy megosszák a webhely tartalmait különböző közösségi felületeken anélkül, hogy ehhez fel kellene adniuk a magánszférájuk védelmét. További tudnivaló a technológia <a href="@url">dokumentációjában</a> található.

en: Activated services
hu: Engedélyezett szolgáltatások

en: Please define for which services a sharing button should be included.
hu: Itt lehet megadni, hogy mely szolgáltatásokhoz szükséges megosztási gombot megjeleníteni.

en: Please choose a layout option.
hu: Választani kell egy kinézetet.

en: Vertical will stack the buttons vertically. Default is horizontally.
hu: A gombok függőlegesen rendezve, egymás alatt jelennek meg. Alapértelmezés szerint vízszintesen, egymás mellett.

en: Referrer track code
hu: Hivatkozó követőkódja

en: A string that will be appended to the share url. Disabled when empty.
hu: A megosztott hivatkozások végéhez hozzáfűzendő karaktersorozat. Üresen hagyva le lesz tiltva.

en: Backend URL
hu: Szerveroldali webcím

en: The path to your Shariff backend. Leaving the value blank disables the backend feature and no counts will occur.
hu: A <em>Shariff</em> modul szerveroldali összetevőjének elérési útvonala. A mezőt üresen hagyva ez a része nem fog működni és a számolások sem lesznek nyilvántartva.

en: Shariff sharing buttons
hu: Shariff megosztási gombok

en: Configure Shariff sharing button default settings.
hu: A <em>Shariff</em> megosztási gombok alapértelmezett beállításainak módosítása.

en: Shariff Library
hu: Shariff függvénykönyvtár

en: Shariff Sharing Buttons
hu: Shariff megosztási gombok

en: Shariff enables website users to share their favorite content without compromising their privacy. This module integrates this plugin in Drupal.
hu: A <em>Shariff</em> szolgáltatás lehetővé teszi a látogatók számára, hogy megosszák a webhely tartalmait különböző közösségi felületeken anélkül, hogy ehhez fel kellene adniuk a magánszférájuk védelmét. A modul ezt a technológiát köti össze a Drupallal.

en: When set default Shariff settings are used. Uncheck to overwrite settings here.
hu: Bejelölve a <em>Shariff</em> modul alapértelmezett beállításai lesznek érvényben. A jelölést eltávolítva azonban itt felülírhatóak.

en: Complete (Contains also Font Awesome)
hu: Teljes (a <em>Font Awesome</em>-ot is tartalmazza)

en: Minimal (If Font Awesome is already included in your site)
hu: Alap (ha a <em>Font Awesome</em> már amúgy is működik a webhelyen)

en: None (Without any CSS)
hu: Nincs (CSS nélkül)

en: Twitter Via User
hu: Twitter a megadott felhasználón keresztül

en: Screen name of the Twitter user to attribute the Tweets to.
hu: Annak a Twitter-fióknak a megjelenített neve, akinek a nevében a tvitt közzé lesz téve.

en: Mail link
hu: Levél hivatkozás

en: The url target used for the mail service button. Leave it as "mailto:" to let the user
     choose an email address.
hu: Az e-mailben való elküldéshez használt hivatkozás. <code>mailto:</code>-ként hagyva a felhasználó választhatja ki az e-mail címet.

en: If a mailto: link is provided in Mail link above, then this value is used as the mail subject.
     Left empty the page's current (canonical) URL or og:url is used.
hu: Ha a fentebbi „Levél hivatkozás” mezőben <code>mailto:</code> lett megadva, akkor ez a szöveg lesz a levél tárgya. Üresen hagyva az adott oldal webcíme vagy az <code>og:url</code> vezérjel lesz használva.

en: If a mailto: link is provided in Mail link above, then this value is used as the mail body.
     Left empty the page title is used.
hu: Ha a fentebbi „Levél hivatkozás” mezőben <code>mailto:</code> lett megadva, akkor ez a szöveg lesz a levél törzse. Üresen hagyva az adott oldal címe lesz használva.

en: Flattr category
hu: Flattr kategória

en: Category to be used for Flattr.
hu: A Flattr szolgáltatáshoz használni kívánt kategória.

en: Flattr user
hu: Flattr felhasználó

en: User that receives Flattr donation.
hu: A Flattr-adományt kapó felhasználó.

en: Media url
hu: Média webcíme

en: Media url to be shared (Pinterest).
hu: Média megosztani kívánt webcíme (Pinterest)

en: Please choose a CSS variant. Font Awesome is used to display the services icons.
hu: Ki kell választani egy CSS-változatot. A <em>Font Awesome</em> a szolgáltatások ikonjainak megjelenítéséhez lesz használva.

en: Shariff share buttons
hu: Shariff megosztási gombok

en: Display of Shariff sharing buttons using default settings.
hu: A <em>Shariff</em> megosztási gombok kihelyezése az alapértelmezett beállításokkal.

en: Use Shariff default settings
hu: A <em>Shariff</em> modul alapértelmezett beállításainak használata
