Shariff Social Media Buttons (8.x-1.7) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Blank
ml: ഒഴിഞ്ഞ

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: mail
ml: കത്ത്

en: Services
ml: സര്‍വിസുകള്‍

en: info
ml: വിവരം
