Shariff Social Media Buttons (8.x-1.7) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Blank
ur: خالی

en: Icon
ur: آئیکن

en: mail
ur: ڈاک

en: Blocks
ur: بلاکس

en: info
ur: خبر
