SharpSpring (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Roles
sv: Roller

en: Secret Key
sv: Hemlig nyckel

en: API Settings
sv: API-inställningar

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sv: Specificera sidor genom att använda dess sökvägar. Ange en sökväg per rad. Jokertecken är '*'. Sökvägsexempel: %blog för bloggsidan, %blog-wildcard för alla personliga bloggar. %front är startsidan.

en: Web Property ID
sv: ID för webbsida
