SharpSpring (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Roles
uk: Ролі

en: Secret Key
uk: Таємний ключ

en: Account ID
uk: Ідентифікатор рахунку

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Вкажіть сторінки, використовуючи шляхи до них. Вводити по одному шляху на рядок. Позначка '*' означає будь-який символ. Приклади шляхів: %blog для сторінки блоґу і %blog-wildcard для кожного з персональних блоґів. %front — головна сторінка.

en: Tracking Settings
uk: Параметри відстеження

en: Web Property ID
uk: Ідентифікатор аккаунта

en: Every page except the listed pages
uk: На всіх сторінках, крім перерахованих

en: The listed pages only
uk: Тільки для перелічених сторінок

en: Configure tracking behavior to get insights into your website traffic and marketing effectiveness.
uk: Налаштування відстеження поведінки заради оцінки трафіку на веб-сайті та ефективності різних маркетингових заходів.

en: Add to the selected roles only
uk: Додати лише для вибраних ролей

en: Add to every role except the selected ones
uk: Додати для всіх ролей, крім вибраних

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
uk: Якщо не вибрано жодної ролі, то стеження буде проводитися за всіма користувачами. Якщо користувач одну з позначених ролей, то цей користувач буде відстежений (або вилучений з відстеження, залежно від налаштувань вище)

en: Path "@page" not prefixed with slash.
uk: Шлях "@page" не починається з косої риски.
