SharpSpring (8.x-1.7) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Secret Key
fi: Turva-avain

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fi: Määrittele sivut käyttäen niiden polkuja. Syötä yksi riviä kohti. Merkki '*' toimii villinä korttina. Esimerkkeinä %blog blogeille tai %blog-villikortti jokaiselle henkilökohtaiselle blogille. %front on etusivu.

en: Web Property ID
fi: Verkko-ominaisuuden ID

en: Every page except the listed pages
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: The listed pages only
fi: Vain listatut sivut

en: Configure tracking behavior to get insights into your website traffic and marketing effectiveness.
fi: Säädä seuranta-asetuksiasi saadaksesi sisäpiirin tietoa sivustosi liikenteestä ja markkinoinnin tehokkuudesta.

en: Add to the selected roles only
fi: Lisää vain valituille rooleille

en: Add to every role except the selected ones
fi: Lisää kaikille rooleille paitsi valituille

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
fi: Jos yksikään rooleista ei ole valittuna, kaikkia käyttäjiä seurataan. Jos käyttäjällä on jokin valituista rooleista, käyttäjää seurataan (tai ei seurata, ylläolevasta asetuksesta riippuen).
