Sherpa Webform (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Save
de: Speichern

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Enable Debugging
de: Debugging aktivieren

en: Webform
de: Webformular

en: Webform Settings
de: Webform-Einstellungen

en: Company ID
de: Firmennummer
