Sherpa Webform (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Save
uk: Зберегти

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Enable Debugging
uk: Увімкнути налагодження

en: Webform
uk: Вебформа

en: Webform Settings
uk: Настроювання Опитувачів

en: Company ID
uk: Ідентифікатор фірми

en: Basic Setup
uk: Основні установки

en: Sherpa Webform
uk: Вебформа: Sherpa
