Sherpa Webform (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Save
sk: Uložiť

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Webform
sk: Webformulár

en: Webform Settings
sk: Nastavenia webformulára

en: Company ID
sk: ID spoločnosti
