Shield (8.x-1.3-rc1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Administration
bg: Администриране

en: Password
bg: Парола

en: General settings
bg: Общи настройки

en: User
bg: Потребител
