Shield (8.x-1.3-rc1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Password
ne: पासवर्ड

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: About
ne: बारेमा
