Shield (8.x-1.3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Password
kk: Құпиясөз

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: User
kk: Пайдаланушы
