Shield (8.x-1.3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Password
te: సంకేతపదం

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: User
te: వాడుకరి

en: About
te: గురించి
