Shield (8.x-1.4) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: About
km: អំពី
