Shield (8.x-1.4) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: About
ku: دەربارە
