Shield (8.x-1.4) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Password
sl: Geslo

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: User
sl: Uporabnik

en: About
sl: O modulu
