Shield (8.x-1.5) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Administration
ast: Alministración

en: Password
ast: Clave

en: User
ast: Usuariu

en: General
ast: Xeneral
