Shield (8.x-1.5) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Paths
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Exclude
bo: ཚུད་མི་དགོས་པ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Exceptions
bo: དམིགས་བསལ་ཅན

en: About
bo: གསལ་བཤད
