Shield (8.x-1.5) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Administration
et: Haldus

en: Password
et: Parool

en: Paths
et: Asukohad

en: User
et: Kasutaja

en: Include
et: Kaasa

en: Exclude
et: Jäta välja

en: General
et: Üldine

en: Exceptions
et: Erandid

en: About
et: Programmist
