Shield (8.x-1.5) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Administration
fa: مدیریت

en: Password
fa: گذرواژه

en: Paths
fa: مسیرها

en: User
fa: کاربر

en: Include
fa: پیوست

en: Exclude
fa: استثنا

en: General
fa: عمومی

en: Exceptions
fa: استثناها

en: About
fa: درباره
