Shield (8.x-1.5) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Password
fr: Mot de passe

en: Paths
fr: Chemins

en: User
fr: Utilisateur

en: Include
fr: Inclure

en: Exclude
fr: Exclure

en: General
fr: Général

en: About
fr: À propos

en: Credentials
fr: Accréditation
