Shield (8.x-1.5) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Administration
he: ניהול

en: Password
he: סיסמה

en: User
he: משתמש

en: Include
he: כלול

en: Exclude
he: לא לכלול

en: General
he: כללי

en: Exceptions
he: יוצאים מהכלל

en: About
he: אודות
