Shield (8.x-1.5) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Administration
hr: Administracija

en: Password
hr: Lozinka

en: Paths
hr: Putanje

en: User
hr: Korisnik

en: Include
hr: Uključi

en: Exclude
hr: Isključi

en: General
hr: Općenito

en: About
hr: Opis
