Shield (8.x-1.5) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: Username
no: Brukernavn

en: Administration
no: Administrasjon

en: Password
no: Passord

en: Paths
no: Stier

en: User
no: Bruker

en: Include
no: Inkluder

en: Exclude
no: Ekskluder

en: General
no: Generelt

en: Exceptions
no: Unntak

en: About
no: Om

en: Credentials
no: Innloggingsdetaljer
