Shield (8.x-1.5) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Administration
oc: Administracion

en: Password
oc: Senhal

en: Paths
oc: Camins

en: User
oc: Utilizaire

en: Include
oc: Inclure

en: Exclude
oc: Exclure

en: Exceptions
oc: Excepcions

en: About
oc: A prepaus
