Shield (8.x-1.5) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Administration
pl: Administracja

en: Password
pl: Hasło

en: Paths
pl: Ścieżki

en: User
pl: Użytkownik

en: Include
pl: Uwzględnij

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: General
pl: Ogólne

en: Exceptions
pl: Wyjątki

en: About
pl: O stronie

en: Credentials
pl: Kwalifikacje
