Shield (8.x-1.5) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Administration
sq: Administrimi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: User
sq: Përdoruesi

en: About
sq: Informacione
