Shield (8.x-1.5) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Password
sv: Lösenord

en: Paths
sv: Sökvägar

en: User
sv: Användare

en: Include
sv: Inkludera

en: Exclude
sv: Uteslut

en: General
sv: Allmän

en: - Please select -
sv: - Var god välj -

en: Exceptions
sv: Undantag

en: About
sv: Om

en: Credentials
sv: Referenser
