Shield (8.x-1.6) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Administration
ar: الإدارة

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Paths
ar: مسارات

en: User
ar: المستخدم

en: Exclude
ar: إقصاء

en: General
ar: عام

en: Exceptions
ar: استثناءات

en: About
ar: حول
