Shield (8.x-1.6) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Administration
be: Кіраванне

en: Password
be: Пароль

en: Paths
be: Шляхі

en: User
be: Карыстальнік

en: General
be: Агульны

en: About
be: Аб
