Shield (8.x-1.6) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: General
bn: সাধারণ

en: About
bn: সম্পর্কে
