Shield (8.x-1.6) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Administration
bs: Administracija

en: Password
bs: Lozinka

en: User
bs: Korisnik

en: Include
bs: Uključi

en: Exclude
bs: Isključi
