Shield (8.x-1.6) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Administration
ca: Administració

en: Password
ca: Contrasenya

en: Paths
ca: Camins

en: User
ca: Usuari

en: Include
ca: Incloure

en: Exclude
ca: Exclou

en: Exceptions
ca: Excepcions

en: About
ca: Detalls
