Shield (8.x-1.6) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Administration
cs: Administrace

en: Password
cs: Heslo

en: Paths
cs: Cesty

en: User
cs: Uživatel

en: Include
cs: Zahrnout

en: Exclude
cs: Vyloučit

en: General
cs: Obecné

en: Exceptions
cs: Výjimky

en: About
cs: Popis
