Shield (8.x-1.6) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Administration
es: Administración

en: Password
es: Contraseña

en: Paths
es: Rutas

en: User
es: Usuario

en: Include
es: Incluir

en: Exclude
es: Excluir

en: Exceptions
es: Excepciones

en: About
es: Acerca de

en: Credentials
es: Credenciales
