Shield (8.x-1.6) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Password
hu: Jelszó

en: Paths
hu: Útvonalak

en: User
hu: Felhasználó

en: Include
hu: Befoglalás

en: Exclude
hu: Kizárás

en: General
hu: Általános

en: - Please select -
hu: – Választás szükséges –

en: Exceptions
hu: Kivételek

en: About
hu: Leírás

en: Shield settings
hu: Shield beállítások

en: Allow command line access
hu: Parancssori hozzáférés engedélyezése
