Shield (8.x-1.6) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Password
jv: Sandhi

en: User
jv: Panganggo

en: Include
jv: Klebu

en: Exclude
jv: Kejābā

en: General
jv: Umum

en: About
jv: Ngenani
