Shield (8.x-1.6) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Administration
lt: Administravimas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Paths
lt: Keliai

en: User
lt: Narys

en: Include
lt: Įterpti

en: Exclude
lt: Išskirti

en: General
lt: Bendras

en: About
lt: Apie
