Shield (8.x-1.6) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: User
mr: सदस्य

en: General
mr: साधारण
