Shield (8.x-1.6) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Administration
nl: Beheer

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Paths
nl: Paden

en: User
nl: Gebruiker

en: Include
nl: Insluiten

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: General
nl: Algemeen

en: - Please select -
nl: - Selecteer -

en: Exceptions
nl: Uitzonderingen

en: About
nl: Over

en: Credentials
nl: Referenties

en: DELETE
nl: VERWIJDEREN

en: Credential provider
nl: Aanbieder van inloggegevens
