Shield (8.x-1.6) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Administration
pt: Administração

en: Password
pt: Senha

en: Paths
pt: Endereços

en: User
pt: Usuário

en: Include
pt: Incluir

en: Exclude
pt: Excluir

en: General
pt: Geral

en: Exceptions
pt: Exceções

en: About
pt: Sobre

en: Credentials
pt: Credenciais
